• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

Kontakt

Azoty Areny

Sprzedaż biletów, informacje
Filip Miazek 
filip.miazek@arenaszczecin.pl
Tel.: 609 485 965 

Obsluga systemu sprzedaży biletów
Tomek Lipiński
bilety.azotyarena@gmail.com
Tel.: 884 882 847

Administracja Czynna od 09.00 do 16.00
biuro@arenaszczecin.pl
Tel.:503 145 513
ul. Władysława Szafera 3/5/7
71-245 Szczecin


Organizacja imprez sportowych
Michał Piersiński
piersinski@arenaszczecin.pl

 

Targi, Biznes
Marcin Cichocki
marcin.cichocki@arenaszczecin.pl
Tel.: 510 072 966

 

Koncerty festiwale
Robert Depczyński
robert.depczynski@arenaszczecin.pl
Tel.: 885 777 722

 

Marketing
Marcin Cichocki
marcin.cichocki@arenaszczecin.pl
Tel.: 510 072 966

Promocja. Obsługa serwisu internetowego, social media, foto.
Agnieszka Świderska 
agnieszka.swiderska@arenaszczecin.pl
Tel. 791516720

Konferencje, staże, wolontariat
Marta Arent-Nieradka
arent@arenaszczecin.pl
Tel.: 508 715 710

Reklamacje
filip.miazek@arenaszczecin.pl

Lodowisko 
Karolina Chmielewska 
karolina.chmielewska@arenaszczecin.pl
Tel.: 503 145 513

Eurofitness
szczecin@eurofitness.com
Tel.:  91 831 60 20  

Media
Monika Pyrek-Rokita
monika.pyrek@arenaszczecin.pl
Tel.: 510 073 056